Share |

Deluxe Travel Club

Luksusowe Podróże

OPIS FIRMY

Deluxe Travel Club
Są miejsca na ziemi, które są tak niepowtarzalnie piękne i unikalne, że do ich całkowitego poznania nie wystarczą setki zdjęć i tysiące słów. Są to miejsca, do których trzeba pojechać, by je poznać, poczuć, przeżyć, smakować, doświadczyć i pamiętać. Naszą misją jest organizacja tej prawdziwie luksusowej przygody i dbałość o stworzenie najcenniejszych wspomnień.


Deluxe Travel Club jest licencjonowanym biurem podróży, specjalizującym się w organizowaniu wyjazdów luksusowych.


Nasze biuro powstało dzięki pasji do turystyki, fascynacji poznawania tego co najbardziej unikalne oraz ciekawości do świata, który zachwyca swoją różnorodnością. Wszystko to podajemy w najwyższej jakości luksusowym opakowaniu. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz przebytym podróżom, Deluxe Travel Club jest odpowiedzią na wszelkie potrzeby klienta: podróżnika i miłośnika luksusowych wakacji.


Organizujemy ekskluzywne wyjazdy pobytowe oraz wspaniałe luksusowe wyprawy do najdalszych zakątków świata.


Specjalnie dla Państwa zorganizujemy rejs po Galapagos, safari w Delcie Okavango, wyprawę po Amazonii czy odkryjemy uroki magicznego Radżastanu. Zajmiemy się również wynajmem willi w Toskanii, jachtu na Lazurowym Wybrzeżu czy zorganizowaniem wyprawy balonami nad górami Szwajcarii.


Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, a Państwa marzenia są wyzwaniem i inspiracją do tworzenia doskonałych podróży.

Serdecznie zapraszamy
Dziękujemy tym z Państwa, którzy nas wybrali
Deluxe Travel Club