Moda

Share |
2018-01-01

Agent Provocateur na Walentynki

Ekskluzywna bielizna, która pobudza zmysły.

A pamiętasz jak...?

Ile razy wypowiada się te słowa, będąc z kimś w związku? Każda para ma swoje wyjątkowe chwile, do których często wraca. Śluby, narodziny i pierwsze randki to oczywistość. Ale godne zapamiętania są też momenty, które spędziliście tylko we dwoje. Ten wyjątkowy dzień zbliża się wielkimi krokami.


Debiutancka kampania walentynkowa Agent Provocateur to film w reżyserii Vicky Lawton z Elizą Cummings. Każda z miniatur na stronie internetowej przywodzi na myśl ekscytującą dekadencję, typową dla wytwornej bielizny. Połyskliwy jedwab i migotliwa koronka to sekret idealnej garderoby intymnej.


Każdy z nęcących scenariuszy stworzonych przez Agent Provocateur pozwoli ci spełnić swoje (lub jego) życzenia.

Pamiętasz jak... upiekłam ci tort? Od podstaw!
Eliza Cummings w body Gabby przyrządza partnerowi najpyszniejszy tort urodzinowy w życiu.


A pamiętasz... tę randkę?
Pora się postarać i spróbować czegoś naprawdę nieszablonowego. Felinda pod tym lubieżnym wdziankiem to pewny sposób na zabawę i ciekawą noc.


A pamiętasz... w przebieralni?
A może wspólne zakupy seksownej bielizny? Mając do wyboru coś takiego jak Izzy – albo soczyście czerwoną Alannah – sprawisz, że nie oderwie od ciebie wzroku. Pamiętaj, że jeśli dobrze pójdzie, nie da ci tego długo ponosić...


 

Pamiętaj o najważniejszym posiłku dnia!
By dobrze wypaść, bądź gotowa w okamgnieniu przyrządzić śniadanie. Eliza Cummings w kontrowersyjnej Lornie stanowi tu najlepszą ilustrację. Zacznij dzień tak, jak większość z nas chciałaby go zakończyć.


By podtrzymać płomień (lub na nowo go rozniecić), AP odtwarza frapujące – i po prostu przyjemne – wspomnienia, nieodzowne w tym romantycznym miesiącu i nie tylko. Kolekcja walentynkowa to idealna równowaga między zabawą i pokusą – najlepsza, pięknie wykonana bielizna na każdą okazję.


O kolekcji
Produkty Agent Provocateur, wykorzystane w filmie i jedenastu fotosach, zostały zaprojektowane równolegle z kolekcją Wiosna/Lato; są jednak przepojone wytwornym stylem walentynkowym. Pokazane modele bielizny to: Lindie, Gabby, Izzy, Lorna, Ghita, Rowanna, Alannah, Felinda, Whitney i Oona.