Zdrowie & Uroda

Share |
2017-11-27

Premium Beauty - wyjątkowy zestaw na świąteczny prezent

Zestaw prezentowy Premium Beauty od marki ORPHICA to pomysł na wyjątkowy prezent, którego nie powstydziłby się żaden święty Mikołaj. 

Obdarowana nim osoba będzie mogła profesjonalnie zatroszczyć się o swoje spojrzenie bez wychodzenia z domu. 

W zestawie: odżywka do rzęs, tusz do rzęs, eyeliner w kredce, odżywka do brwi

 

W eleganckim pudełku znajdują się odżywka do rzęs REALASH, tusz do rzęs UP, eyeliner w kredce EDGE oraz odżywka do brwi BROW. Ten wyjątkowy prezent sprawi, że spojrzenie obdarowanej nim osoby zostanie idealnie podkreślone i kompleksowo wypielęgnowane, a wszystko dzięki starannie dobranym składnikom, które zostały zawarte w kosmetykach.

Dzięki odżywce REALASH rzęsy stają się dłuższe nawet o 83% i gęstsze o 79%. Z kolei UP to tusz do rzęs, który nadaje intensywności kobiecemu spojrzeniu. Dzięki ergonomicznej szczoteczce i rewolucyjnej formule mascara dokładnie pokrywa rzęsy od nasady aż po same końce. EDGE to prosty w aplikacji eyeliner z dołączoną ostrzącą temperówką, dzięki której można zdecydować o grubości tworzonej kreski. BROW z kolei pobudza naturalny wzrost brwi, odżywia je i poprawia ich ogólną kondycję, pielęgnując jednocześnie wrażliwą skórę wokół oczu.

Specjalne zestawy prezentowe na świąteczny prezent można nabyć na stronie www.orphica.pl