Jedzenie & Napoje

Share |
2017-10-21

Klasyka w najlepszym wydaniu od Newby Teas

W okresie jesienno-zimowym zdecydowanie chętniej spędzamy czas wolny w zaciszu domowego ogniska, rozkoszując się ciepłem i spokojem, a filiżanka rozgrzewającej, aromatycznej herbaty to obowiązkowy element zestawu przetrwania na długie, chłodne wieczory.

Stworzona w duchu filozofii Newby, której celem jest zachowanie szlachetnych herbacianych tradycji dla przyszłych pokoleń, nowa ekskluzywna kolekcja wybornych herbat w saszetkach Newby to prawdziwa gratka dla wielbicieli herbaty, ceniących nie tylko najwyższą jakość, ale również sztukę herbacianych rytuałów.

Motywem przewodnim kolekcji są wzory tradycyjnych, tkanych ręcznie indyjskich paszmin z prywatnych, gromadzonych przez rodzinę od ponad 200 lat zbiorów pani Chitry Sethia, żony założyciela marki. Motywy te zdobią nie tylko pudełka, ale również wszystkie znajdujące się w danym pudełku torebki, w których indywidualnie zamknięto każdą saszetkę, abyśmy mogli cieszyć się i rozkoszować doskonale zachowanym, prawdziwym i naturalnym charakterem herbaty w zaciszu własnego domu. Kolorowe, tradycyjne wzory z cennych paszmin nawiązują do niegdysiejszej świetności kultury picia herbaty i kunsztu herbacianego rzemiosła.

Nowa kolekcja Newby to 25 starannie selekcjonowanych, wybornych mieszanek najwyższej jakości o niepowtarzalnych smakach, wśród których można znaleźć zarówno czyste herbaty czarne i zielone, jaki i aromatyczne mieszanki z płatkami kwiatów, owocami, czy też korzennymi przyprawami. W ramach kolekcji dostępne są również rzadkie, częściowo fermentowane herbaty oolong oraz cała gama naparów, czyli mieszanek nie zawierających herbaty, w tym mieszanki ziołowe, owocowe i z rooibosa (czyt.: rojbosa). Rozgrzewające Masala Chai z korzennymi przyprawami, Black Tea & Ginger z imbirem oraz Rooibos Orange ze skórką pomarańczy i lukrecją sprawdzą się szczególnie w okresie jesienno-zimowym.

Kolekcja Newby dostarcza niezapomnianych, zmysłowych doznań, łamiąc jednocześnie niepochlebne stereotypy na temat herbat w saszetkach. www.newbyteas.pl

 

 

Newby Teas