Zdrowie & Uroda

Share |
2017-10-25

Bogna Sworowska ambasadorką Obagi Medical w Polsce

BOGDANI DERMATOLOGIA, wyłączny dystrybutor OBAGI w Polsce, przedstawia nową Ambasadorkę marki Bognę Sworowską. 

Bogna Sworowska karierę rozpoczęła w wieku piętnastu lat. Była modelką w Modzie Polskiej, pozowała do zdjęć czołowych polskich fotografików, a następnie z powodzeniem kontynuowała karierę we Włoszech, Francji, Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Jedyna Polka na okładce amerykańskiego magazynu Playboy. Vice Miss Polonia, Miss Foto i Miss Mazowsza z 1987 roku. Od 1998 roku mieszka w Polsce, rozpoczynając nową karierę w świecie marketingu i PR-u.


Uroda i osobowość Bogny Sworowskiej doskonale wpisują się w filozofię marki OBAGI, która od 1987 roku dostarcza lekarzom i pacjentom na całym świecie doskonale skomponowane do indywidualnych potrzeb skóry kosmetyki pielęgnacyjne. Pozwalają one na zachowanie młodości i piękna każdej nowoczesnej kobiecie, która świadomie dba o zdrowie i kondycję swojej skóry. 

 

OBAGI MEDICAL – przedstawienie firmy
 
 - Od 1988r. firma Obagi Medical oferuje lekarzom na całym świecie produkty do pielęgnacji skóry.
 - Nazwa OBAGI wywodzi sie od nazwiska amerykańskiego lekarza - dr Zein’a Obagi, eksperta w dziedzinie dermatologii estetycznej.
 - Kiedy dermatologia skupiała się na leczeniu pojedynczych jednostek chorobowych skóry, Dr Zein Obagi był pionierem w swoich rewolucyjnych koncepcjach poprawy i utrzymania ogólnej kondycji skóry.
 - Dzięki takiemu podejściu stał się czołowym autorytetem w dziedzinie odmładzania a opracowane kosmetyki i systemy pielęgnacyjne pozwoliły mu osiągnąć międzynarodowa sławę.
 - Rolą Obagi jako lidera w pielęgnacji i utrzymaniu zdrowej skóry jest dostarczenie kosmetyków innowacyjnych, wyjątkowych, dopasowanych do różnych potrzeb, wieku i typów skóry.
 - Przewodnie hasło „Obagi for life” odzwierciedla zobowiązania marki wobec kobiet. 

BOGDANI DERMATOLOGIA – przedstawienie firmy
 
Jesteśmy firmą działającą na rynku medycyny estetycznej od 2004 roku. Już ponad 10 lat dostarczamy do klinik i gabinetów medycznych specjalistyczny sprzęt na najwyższym światowym  poziomie. 
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce takich uznanych marek jak: CUTERA, ZELTIQ, VENUS CONCEPT, CLASSYS, ENERGIST I CANFIELD, SOLTA MEDICAL. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy lasery oraz urządzenia mające szerokie zastosowanie w dermatologii i medycynie estetycznej. 
Dzięki nim pacjenci mogą bezpiecznie i profesjonalnie zniwelować oznaki starzenia, dokonać nieinwazyjnego liftingu twarzy i całego ciała, odmłodzić i ujędrnić skórę, pozbyć się blizn, zbędnych fałdów tłuszczu i nadać figurze  wymarzony kształt. 
Firma wciąż intensywnie się rozwija. Co roku wprowadzamy na Polski rynek nowe, innowacyjne technologie. W tym roku poszerzyliśmy naszą działalność i wprowadziliśmy do naszego portfolio jedna z najpopularniejszych na amerykańskim rynku dermoksmetyków amerykańskiej marki OBAGI MEDICAL .
Celem naszej firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, zaspokajających potrzeby i oczekiwania naszych klientów oraz zapewnianie sprawnej obsługi w zakresie dostaw, szkoleń, asysty technicznej i wsparcia marketingowego. 
Jako profesjonalna firma dajemy Państwu narzędzia, dzięki którym możecie osiągać coraz lepsze wyniki. Bezpieczniej i szybciej niż dotychczas.
Naszym celem jest zdrowie i piękno, dlatego współpracujemy wyłącznie z zaufanymi gabinetami i klinikami. 

Zapraszamy Państwa na naszą stronę internetową bogdanidermatologia.pl