Zdrowie & Uroda

Share |
2017-05-10

La Prairie Line Interception Power Duo

Odkryj innowacyjne rozwiązanie prosto ze szwajcarskich laboratoriów La Prairie. Działanie totalne, które pozwoli zwalczyć każdy rodzaj zmarszczek w ciągu 14 dni i 14 nocy.

DWIE FORMUŁY. JEDNO PERFEKCYJNE ROZWIĄZANIE W WALCE ZE ZMARSZCZKAMI.

 

Line Interception Power Duo
24-godzinny program pielęgnacyjny, stanowiący alternatywę dla profesjonalnych zabiegów.
Najnowsza kreacja La Prairie, precyzyjnie działa w miejscu, gdzie powstają zmarszczki i wygładza tam, gdzie są widoczne. W ciągu zaledwie 2 tygodni różnica jest wyraźnie zauważalna.

 

 

W walce ze starzeniem się skóry liczy się każdy dzień i każda noc. Naukowcy z Działu Badań La Prairie zidentyfikowali 3 rodzaje oznak starzenia. Poczynając od zmarszczek mimicznych, poprzez linie i zmarszczki tworzące się na skutek oddziaływania promieniowania UV oraz głębokie zmarszczki i bruzdy, powstające z wiekiem, a związane z oddziaływaniem grawitacji.

Obecnie medycyna estetyczna proponuje szereg zabiegów, w zależności od rodzaju zmarszczek. Line Interception Power Duo to pierwszy produkt pielęgnacyjny, łączący w sobie funkcje wszystkich zabiegów medycyny estetycznej, mających na celu redukcję widocznych oznak starzenia.

DWIE FORMUŁY, KTÓRE STAWIAJĄ GRANICĘ

W CIĄGU DNIA
Krem na dzień redukuje aktywność tworzenia się zmarszczek mimicznych i chroni skórę przed fotostarzeniem.

Zmarszczki mimiczne zdradzają naszą ekspresyjność: „kurze łapki”, linie ukazujące zmartwienia odbijające się na twarzy, zmarszczki pomiędzy brwiami i zmarszczki od śmiechu. Powstają w wyniku wielokrotnie powtarzanych w ciągu dnia skurczy mięśni twarzy. Aby walczyć z tym rodzajem oznak starzenia się skóry, medycyna estetyczna proponuje między innymi iniekcje, które paraliżują skurcz mięśni.

Line Interception Power Duo – Day zaczyna działać na wcześniejszym etapie: wykorzystując ukierunkowany system dostarczania składników aktywnych, ogranicza reakcję mięśni, tłumiąc nie tylko skurcz, ale sygnał, który go wyzwala. Dzięki temu zmarszczki nie mają możliwości powstać i utrwalać się, skóra pozostaje nieskazitelnie gładka, a twarz wciąż może wyrażać emocje.

Z uwagi na fakt, że promieniowanie UV i podczerwone jest odpowiedzialne za przedwczesne starzenie się skóry, ważna jest także ochrona przed tym codziennym zagrożeniem.  Line Interception Power Duo-Day zawiera wysoką ochronę słonecznąw postaci filtrów SPF 30. Nigdy wcześniej krem na dzień nie chronił na tak wczesnym etapie przed powstawaniem zmarszczek.

 

W NOCY
Krem na noc wypełnia linie pionowe będące wynikiem procesów starzenia i działania grawitacji na skórę twarzy.

Upływ czasu, z jednoczesnym działaniem siły grawitacji, wpływa na tworzenie się bruzd i fałd na twarzy. W trakcie nocnego odpoczynku, w skórze zachodzą procesy regeneracyjne i naprawcze, które z wiekiem spowalniają i nie są już tak efektywne.

Formuła Line Interception Power Duo Night zawiera peptyd stymulujący proces restrukturyzacji skóry, który wspiera naturalny proces odnowy macierzy zewnątrzkomórkowej skóry dla wypełnienia głębszych linii i zmarszczek. Dodatkowo krem na noc został wzbogacony w ekstrakt z czerwonych, ekologicznie uprawianych winogron, dzięki czemuzwiększa aktywność proteasomów, stymulujących eliminację uszkodzonych białek, aby przygotować skórę do optymalnej odnowy.

 

 

DESIGNERSKI DUET

Dwie przełomowe formuły działające w tandemie dla jednego doskonałego rozwiązania. Dzień i Noc. Dwie różne konsystencje, dwa zupełnie inne wrażenia w trakcie aplikacji produktu dzień po dniu, noc w noc. Podwójny, opływowy kształt buteleczki podzielony jest na srebrzystą połowę, w której kryje się krem na dzień i matową czerń dla kremu na noc.

Zaprojektowany w minimalistycznym stylu, Line Interception Power Duo, stworzony został z myślą o precyzyjnej aplikacji. Wyposażony w mechanizm zapobiegający wyciekowi kremu, pozwala na dozowanie odpowiedniej jego ilości, w zależności od potrzeb.

La Prairie

 

La Prairie