Lotnictwo

Share |
2017-01-10

Usługi lotnicze dla wymagających Klientów

Ludzi można podzielić na dwie kategorie: na tych, którzy boją się latać oraz na tych, dla których latanie jest całym światem. 

Jeśli dopiero stawiasz pierwsze kroki na drodze do swojej lotniczej przygody, to z czasem przekonasz się, czym tak naprawdę jest latanie. W momencie, gdy prawdziwie je pokochasz, stanie się ono Twoją pasją.

 

 

Transport lotniczy wielokrotnie ułatwia nam życie, loty widokowe pozwalają przeżyć niesamowitą przygodę, a wszelkie szkolenia lotnicze umożliwiają doświadczonym pilotom zdobyć dodatkowe uprawnienia. Na rynku usług lotniczych znajduje się firma, która z każdą czynnością bezpośrednio dotyczącą latania ma coś do zaoferowania. Mowa tutaj o warszawskiej firmie IBEX – U.L., która już od ponad dwudziestu lat jest niekwestionowanym liderem w zakresie usług lotniczych.

W jej ofercie znajdziesz nieregularny transport lotniczy osób i przesyłek, specjalistyczne usługi lotnicze wykonywane przy użyciu samolotów i śmigłowców, szeroki zakres szkolenia lotniczego, a także specjalistyczny serwis techniczny statków powietrznych.


Na naukę nigdy nie jest za późno

Jeśli chciałbyś samodzielnie usiąść za sterami samolotu, to pamiętaj, że nic Cię nie ogranicza. Zanim będziesz mógł sam pilotować samolot upłynie sporo czasu, ale jeśli zaczniesz już dziś, to sukcesywnie będziesz się do tej chwili przybliżać. Każdy kiedyś zaczynał, a tylko ciężka praca i odrobina samozaparcia sprawi, że osiągniesz upragniony cel. Certyfikowany Ośrodek szkolenia lotniczego IBEX – U.L umożliwi Ci zrobienie licencji turystycznej, pozwalającej na swobodne wykonywanie lotów na prywatny użytek. Później będziesz mógł zdobyć kolejne uprawnienia, dzięki którym rozwiniesz się wedle własnych preferencji i predyspozycji, a z czasem będziesz mógł otrzymać licencję zawodową, która będzie spełnieniem Twoich marzeń.

 

Dużo zależy od punktu widzenia

Warszawę znasz jak własną kieszeń, lecz nigdy nie widziałeś jej z góry? Nadeszła pora, by to zmienić. Perspektywa w tym przypadku może mieć spore znaczenie, a spojrzenie z dużej wysokości na dobrze znane nam miasto jest niepowtarzalną okazją na odkrycie jego nadzwyczajnych uroków i tajemnic. Prawdopodobnie unosząc się w powietrzu i spoglądając na dobrze znane Ci miejsca, zdasz sobie sprawę, że nie wszystko jest takie, jak Ci się do tej pory wydawało. Wspaniałe wrażenia po locie nad Warszawą pozostaną w Twojej pamięci na długo. Lot widokowy może być doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej nam osoby. Z całą pewnością sprawisz jej spore zaskoczenie i jednocześnie wielką przyjemność, ofiarowując jej tak wyjątkowy prezent.

 


Czas to pieniądz

Cenisz sobie swój czas i wygodę? Często musisz być w kilku miejscach praktycznie w tym samym momencie, a przecież się nie rozdwoisz? Jeśli Twoje odpowiedzi na powyższe pytania są twierdzące to znak, że koniecznie musisz skorzystać ze świadczonej przez IBEX  usługi Air Taxi, która szybko i bezpiecznie zabierze Cię we wskazane przez Ciebie miejsce. To Ty wybierasz trasę swojego lotu, dodatkowo w międzyczasie możesz ją dowolnie modyfikować, podobnie jak jego godzinę. Nie musisz czekać na standardową odprawę, ani na bagaż. Oszczędzasz tym samym sporą ilość czasu, który możesz następnie przeznaczyć na załatwianie swoich interesów. Air Taxi to doskonały pomysł dla wszystkich zapracowanych i zabieganych w dzisiejszych świecie osób.