Elektronika

Share |
2012-04-04

Nowy amplituner AV Yamaha

Chociaż jest to budżetowy model, co sygnalizuje oznaczenie, to wyposażenie funkcjonalne oraz możliwości brzmieniowe tego urządzenia są znakomite i wyznaczają nowe standardy w świecie Audio-Video.

 

rxv003.jpg

Top HiFi & Video Design ma ogromną przyjemność zaprezentowania pierwszego modelu z nowej linii amplitunerów AV Yamahy.  Nowy model RX-V373 zapewnia doskonały obraz i dźwięk w jakości HD, do dyspozycji oddaje użytkownikowi aż 4 wejścia i jedno wyjście HDMI z obsługą rewelacyjnej rozdzielczości 4K. Ponadto posiada wejście USB na przednim panelu dla iPoda/iPhona. Wyposażenie modelu w wielojęzyczny graficzny interfejs użytkownika GUI sprawia, iż zarówno konfiguracja urządzenia jak i jego obsługa jest bardzo prosta.

RX-V373 zapewnia doskonały obraz i dźwięk w jakości HD, do dyspozycji oddaje użytkownikowi 4 wejścia i jedno wyjście HDMI z obsługą rozdzielczości 4K, a także posiada wejście USB na przednim panelu dla iPoda/iPhona. Wyposażenie modelu w wielojęzyczny graficzny interfejs użytkownika GUI sprawia, iż zarówno konfiguracja urządzenia jak i jego obsługa jest bardzo prosta. Menu ekranowe może pokazać okładkę albumu i oferuje wybór różnych języków.

rxv001.jpg

Umieszczony na panelu przednim port USB zapewnia wygodne podłączenie dla iPhona / iPoda, a także funkcję ładowania podłączonego urządzenia. Ponieważ cyfrowy sygnał z iPhona / iPoda jest przekazywany bezpośrednio do amplitunera AV, zakłócenia są zminimalizowane, a jakość dźwięku jest znacznie lepsza.

Obsługiwane dekodery dźwięku HD: Dolby TrueHD oraz DTS-HD Master Audio, Dolby Digital Plus i DTS-HD High Resolution Audio w połączeniu z systemem Direct Mode oraz inteligentnie przypisywalnym wzmacniaczem dla bi-ampingu, pozwalają na osiągnięcie maksymalnie czystego sygnału dźwiękowego i jeszcze lepszej jakości audio.

Top Hi-Fi & Video Design