Wystrój & Dekoracja

Share |
2012-02-24

Wonderland w AlmiDecor

W wybranych salonach AlmiDecor pojawiła się limitowana kolekcja Wonderland.

Jej nazwa nawiązuje do słynnego utworu Lewisa Carrolla, choć może bliżej idei Wonderland do kontynuacji przygód Alicji, czyli „Po drugiej stronie lustra”.  Inspiracją dla niej stały się również: barokowe malarstwo, pop-art czy elementy surrealizmu. Kolekcja charakteryzuje się nietypowymi proporcjami przedmiotów, zaskakującymi detalami, zastosowaniem kontrastów kolorystycznych.

Trochę na pograniczu jawy i snu, pomieszania świata rzeczywistego i nierzeczywistego –  czy faktycznie można tak zaczarować wnętrze swojego domu, by przypominało bardziej fantazję niż rzeczywistość? Warto się przekonać, że jest to możliwe…

Zapraszamy do salonów AlmiDecor we wrocławskiej Renomie i w Galerii Dominikańskiej, w Złotych Tarasach, Galerii Mokotów, CH Arkadia, CH Klif    -  w Warszawie, w Starym Browarze w Poznaniu, łódzkiej Manufakturze,  katowickiej Silesii, w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, w Gdyni – w CH Klif oraz w Galerii Krakowskiej w Krakowie. Kolekcja Wonderland trafiła też do Pragi –  do salonów AlmiDecor w Palladium i w centrum Chodov.

AlmiDecor