Usługi

Share |
2011-12-01

Ekskluzywny kurs językowy

Piękna szkoła usytuowana w XVI wiecznym dworku, stojący na rozległym terenie z widokiem na dolinę. Znajduje się w Parku Narodowym, który jest wyjątkowo pięknym obszarem.!

Prowadzony przez małżeństwo, które podtrzymuje rodzinną tradycję prowadzenia szkoły. Oboje mają ponad 30 letnie doświadczenie prowadzenia szkoły.


Ich celem jest zapewnienie idealnego środowiska do nauki, łącząc całkowite zanurzenie w kulturze angielskiej z najlepszym programem szkolenia językowego. Oferuje wysokiej jakości kursy językowe bazujące na podstawie wstępnych badań i analiz potrzeb klienta.


Wielu wykwalifikowanych pedagogów, którzy uczą w szkole pracowało w świece biznesu i wszyscy mają duże doświadczenie w biznesowych szkoleniach z języka angielskiego. Ich celem jest zapewnienie, że czas poświęcony na naukę będzie jak najlepiej wykorzystany, a cele będą jak najlepiej spełnione. Szkoła oferuje możliwość dobrania specjalnego programu rozrywkowego na życzenie.


Kurs:
1. Combination Course:
Jest to połączenie kursu w niewielkich (maksymalnie 4-osobowych) grupach wraz z kursem indywidualnym co jest jedną z najlepszych metod nauki języka angielskiego. Lekcje grupowe maja na celu poprawić mówienie oraz słuchanie, a indywidualne zajęcia mają na celu rozszerzyć swoje słownictwo i gramatykę – pomaga zaspokoić potrzeby oraz cele. W trakcie zajęć największa uwaga jest przywiązana do szeregu umiejętności biznesowych, takich jak negocjacje, prezentacje, spotkania, rozmowy telefoniczne oraz przygotowywanie skutecznych dokumentów biznesowych. Większość tematów lekcji jest wybierana wspólnie przez uczestników grupy. Kurs ten przeznaczony dla studentów z zaawansowanym poziomem języka. składa się z 15 godzin tygodniowo w grupach +7.5 godzin lekcji indywidualnych.

Cena kursu na okres 1 tygodnia wynosi 1 815 GBP.
W okresie od Czerwca do Września to cena 2 200 GBP.


Cena zawiera:
· zajęcia lekcyjne,
· specjalnie przygotowane zajęcia pozalekcyjne,
· zakwaterowanie z 3 posiłkami dziennie (prócz soboty)
· sobotnia wycieczka
· materiały do nauki
· udogodnienia multimedialne
· raport postępów.


2. Intensive group course:
Kurs przeznaczony jest dla grup maksymalnie 6 osobowych, koncentrujący się na temacie tygodnia. Przeznaczony jest dla osób ze średnio-zaawansowanym poziomem języka.


Tematy tygodnia:
3-9 Kwiecień : Marketing Management
15-24 Maj : Giving an Effective Presentation
Cena kursu na okres jednego tygodnia wynosi 1 490 GBP


W cenę kursu wliczone :
-zajęcia lekcyjne,
-zakwaterowanie wraz z 3 posiłkami dziennie
-materiały do nauki.


Zakwaterowanie:
Zakwaterowanie znajduje się w głównym budynku oraz w nowo otwartym budynku mieszkalnym. Każdy pokój urządzony jest w innym stylu i został zaprojektowany tak, aby uczniowie czuli się w nim jak w domu. Przy każdym pokoju znajduje się łazienka.

 

Language Abroad