Nieruchomości

Share |
2011-12-08

Fantazja pod klucz

Ekskluzywna rezydencja – synonim komfortu, wyznacznik prestiżu, popis finezyjnych rozwiązań architektonicznych – bywa także dowodem na to, jak ekstrawaganckie potrzeby miewają jej właściciele. A wyobraźni im nie brakuje…

Dom musi myśleć

Czy nie byłoby miło, gdyby twój dom już od progu Ciebie rozpoznawał? Gdyby na dzień dobry rozpalał w kominku, włączał muzykę, którą lubisz, i oczywiście zasłaniał okna, żebyś poczuł się swobodnie? Czy nie byłoby przyjemnie, gdyby na twoją cześć zapalały się stopniowo światła wzdłuż podjazdu, kiedy wolno suniesz do garażu? A może wolisz, żeby drzwi do twojego gabinetu otwierały się po zeskanowaniu linii papilarnych dłoni jak na filmach science fiction? Lub chcesz posłuchać koncertu pod wodą, kiedy nurkujesz w basenie wyposażonym w specjalne głośniki? Wszystko jest możliwe. Im bardziej szalony pomysł, tym ciekawsze wyzwanie dla tych, którzy specjalizują się w realizacji takich „nie zwyczajnych” zadań.

Tego rodzaju rozwiązania to jednak tylko efektowne detale w porównaniu z rozmachem przedsięwzięcia, jakim jest postawienie, wyposażenie i urządzenie eleganckiej, funkcjonalnej rezydencji, zadbanie o estetykę przestrzeni wokół niej, zapewnienie bezpieczeństwa na wysokim poziomie. Tu nie wystarczy przewodnik po świecie gotowych projektów i zawiłościach sztuki budowlanej. Potrzeba kogoś, kto zajmie się realizacją od początku do końca, ma wiedzę, doświadczenie oraz dość fantazji, by zainspirować i podnieść poprzeczkę oczekiwań.

Kto za tym stoi?

To wizjonerzy, ale twardo stąpający po ziemi. Projektując czy budując, zawsze dążą do doskonałości. Oferują kompleksową realizację przedsięwzięć budowlanych – od projektu architektonicznego i doboru materiałów oraz rozwiązań technologicznych, np. automatyki budynku, ogrzewania czy wyrafinowanych systemów bezpieczeństwa, przez perfekcyjne wykończenie z idealnie zagospodarowaną przestrzenią wewnątrz i na zewnątrz rezydencji, po… pomoc przy przeprowadzce.

Realizujemy najbardziej ekstrawaganckie pomysły klientów. Nie ogranicza nas ich wyobraźnia, ponieważ często to my podpowiadamy im ciekawe, innowacyjne rozwiązania – wyjaśnia Bartłomiej Łojek, prezes zarządu B&H Sp. z o.o. – To, co stanowi o naszej wyjątkowości, a zarazem skuteczności, to fakt, że klient otrzymuje kompleksową obsługę. Opiekujemy się każdą sferą przedsięwzięcia, włączając w to detale.

Firma B&H Sp. z o.o. realizuje także projekty dostarczone przez klienta. Zawsze jednak można liczyć na fachową ocenę i rekomendację niezbędnych zmian.

Nigdy nie powściągamy dążeń klienta, lecz podsuwamy jak najbardziej racjonalne, funkcjonalne i opłacalne rozwiązania – wyjaśnia Bartłomiej Łojek, B&H.

Zanim rozpoczną się prace

B&H poznaje wizję klienta dotyczącą miejsca, w którym chce zamieszkać i realizować swoje pasje. Wsłuchuje się w potrzeby, udziela wskazówek, podpowiada nowatorskie rozwiązania. Wszystko zaczyna się od oględzin przestrzeni, w której ma zostać osadzona bryła rezydencji…

Dla nas najważniejszy w tym złożonym procesie jest inwestor i to on decyduje, w jakim stopniu i formie będzie w nim uczestniczył. Wieloletnie doświadczenie, dziesiątki zaprojektowanych, wybudowanych i wykończonych domów pozwalają twierdzić, że efekty naszej pracy zadowolą najbardziej wymagających – podsumowuje Bartłomiej Łojek.

B&H