Prezenty & Drobiazgi

Share |
2014-06-04

Laurastar Lift w limitowanej edycji

Podobnie jak w najlepszym szczepie wina, także i w nowej limitowanej edycji Laurastar Lift na próżno szukać przypadkowości. 

Dwa nowe egzotyczne kolory w limitowanej edycji Laurastar Lift – cytrusowy szyk i szczęśliwy fiolet wprowadzają wiosenny powiew w domowym prasowaniu, a nowe rozwiązania czynią prasowanie jeszcze łatwiejszym i przyjemniejszym niż dotychczas.

 

 

Powszechnie uznaje się, iż prasowanie to jedno z najbardziej znienawidzonych czynności domowych. Nudne mało kreatywne zajęcie niejednokrotnie przysparzające masę problemów stało się zmorą dla wielu osób. Laurastar walczy z tym przekonaniem od dawna czyniąc prasowanie łatwym, skutecznym a przede wszystkim przyjemnym.


Limitowana wersja fioletowego, wiosennego bzu i świeżej, soczystej cytryny wytwarza w nas więcej endorfin niż zestaw świątecznych czekolad. Piękno modnego fioletu jest w zasięgu Twojej ręki a błysk soczystego żółtego pobudzi Twoje zmysły.


Spraw by były Twoje.
To naprawdę jest Twój styl!Laurastar to nie tylko nowoczesny i ekskluzywny design. Laurastar to najbardziej zaawansowana technologia. Dzięki profesjonalnej stopie żelazka, która wytwarza ultra delikatną a zarazem silną parę pożegnasz się z niechcianymi zagnieceniami. Dzięki kompaktowym wymiarom Laurastar Lift ułatwia prasowanie i nie zajmuje dużo miejsca.


Kompaktowy i lekki generator pary Laurastar Lift podąża za Tobą wszędzie. Skutecznie wyprasuje ubranie na wieszaku, oraz koszulę na desce do prasowania.


Laurastar oferuje Ci całkowitą wolność.

 

STERNA POLSKA

 

STERNA POLSKA