Wystrój & Dekoracja

Share |
2011-08-30

Meble do sypialni Villi Fryderyk

Sypialnia jest najbardziej prywatnym i intymnym miejscem w domu. Jej wnętrza muszą więc oddawać charakter jej mieszkańców.

Meble do sypialni Villi Fryderyk, dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz możliwości indywidualnego projektowania i wykonania mebli na zamówienie sprawią, że sypialnia stanie się stylowa i przytulna.

 

Sypialnia to nie tylko łóżko, ale również szafka nocna, komoda, toaletka i inne meble do sypialni. Dzięki dodatkom sypialnia może nabrać charakteru stylowego lub klasycznego.

 

Wszystko zależy od wyobraźni i oczekiwań Klienta.

Od 2004 roku jesteśmy jednym z najlepszych w Polsce producentów projektujących meble ekskluzywne. Dbałość o funkcjonalność, wykorzystanie materiałów najwyższej jakości, a ponad wszystko stylowy design zaspokoją oczekiwania nawet najbardziej wyrafinowanych klientów.

FRYDERYK to nie tylko sklep z meblami, ale salon mebli ekskluzywnych. Nad wszystkimi kolekcjami pracują wyśmienici projektanci, dla których definicją mebli ekskluzywnych jest zachowanie odpowiedniej proporcji pomiędzy klasyką a nowoczesnymi rozwiązaniami w zakresie wyglądu i funkcjonalności. Meble ekskluzywne wymagają pietyzmu o detal, zarówno gdy chodzi o kolekcje mebli gabinetowych, stylowych mebli do jadalni, salonu czy sypialni. Wykorzystanie najszlachetniejszych gatunków drewna zapewnia nie tylko trwałość, ale również wysokie walory estetyczne.

Ekskluzywne meble z kolekcji Villi Fryderyk są więc przeznaczone dla ludzi wymagających, którzy poszukują zarówno wysokiej jakości wykonania , trwałości, funkcjonalności połączonych ze stylowym wyglądem.

Fryderyk