Lotnictwo

Share |
2011-07-05

Jumeirah Hotels & Resorts: nowy wymiar luksusu

Hotele sieci Jumeirah są uważane za jedne z najbardziej luksusowych i nowoczesnych obiektów na świecie i zdobyły wiele prestiżowych międzynarodowych wyróżnień w branży turystycznej.

Firma została założona w roku 1997, a głównym celem i misją założycieli było zdobycie wiodącej pozycji na rynku usług hotelowych poprzez stworzenie światowej sieci hoteli i ośrodków wypoczynkowych o najwyższym standardzie. W chwili obecnej sieć Jumeirah obejmuje luksusowe hotele i ośrodki wypoczynkowe zlokalizowane w Dubaju, Londynie oraz Nowym Jorku.Główne motto Jumeirah wyrażone w haśle STAY DIFFERENT ™ jest dla gości gwarancją, że ich wrażenia z pobytu w hotelu tej sieci będą wyjątkowe. Firma kieruje swoją ofertę do osób poszukujących luksusu oraz niezapomnianych wrażeń.

Zgodnie z firmowym motto hotele Jumeirah są wyjątkowe i niepowtarzalne - takie jak najbardziej luksusowy hotel świata Burj Al Arab. Do portfolio sieci należą też inne renomowane i cenione hotele, w tym: Jumeirah Beach Hotel, Jumeirah Emirates Towers, Madinat Jumeirah oraz Jumeirah Carlton Tower i Jumeirah Lowndes Hotel w Londynie, a także Jumeirah Essex House przy południowej części Central Parku w Nowym Jorku.


Gromadzenie mil w hotelach sieci Jumeirah Hotels & Resorts.

Oferty hoteli Jumeirah Hotels & Resorts dotyczące gromadzenia mil.

Życzymy miłej zabawy przy gromadzeniu mil premiowych!

Polskie Linie Lotnicze LOT