Moda

Share |
2013-01-03

BALLY - flagowy salon w Warszawie

Jakość, elegancja i dbałość o detal, to filary luksusowej marki BALLY założonej w Szwajcarii w 1851 roku.

Przede wszystkim kojarzona z butami, ale także akcesoriami i odzieżą, tworzy kolekcje, które łączą w sobie wyrafinowany styl z najwyższą jakością wykonania i najszlachetniejszymi materiałami, czego efektem jest niewymuszona elegancja na każdą okazję.

Obecnie BALLY to najdłużej działająca globalnie marka luksusowa, która z roku na rok rośnie w siłę. Mimo upływu lat BALLY niezmiennie przywiązuje ogromna uwagę do swego dziedzictwa, dąży do doskonałości i przykłada wagę do najdrobniejszych detali. Nie mniej ważna jest innowacja i rozwój technologiczny. Na każdym kroku trwa poszukiwanie nowych rozwiązań i materiałów.

Zobacz więcej zdjęć  >>


Od 2010 roku funkcję Dyrektorów Kreatywnych pełni duet brytyjskich projektantów – Michael Hertz i Graeme Fidler.  Łączy ich wspólna wizja i ogromny szacunek dla dziedzictwa marki. Projektanci czerpią z tradycji i historii BALLY to co najlepsze, jednocześnie dbając o to aby każda kolekcja była świeża i nowoczesna. Efektem ich pracy są modele, w których często widać inspirację archiwami firmy, bogatymi w szkice odzwierciedlające charakter danej epoki, ale zawsze z nutą nowoczesności i w zgodzie z najnowszymi trendami.


W Polsce kolekcje BALLY dostępne są we flagowym sklepie w Warszawie przy ul. Nowy Świat 49.

 

BALLY