Sport & Przygoda

Share |
2012-08-29

Baron Otard na Fox Open 2012

W miniony weekend odbyła się tegoroczna edycja turnieju golfowego Fox Open. W Mistrzostwach Klubu Golfowego Lisia Polana udział wzięli pasjonaci tego elitarnego sportu. Partnerem wydarzenia była marka francuskiego koniaku Baron Otard.

Baron Otard na Lisiej Polanie

Rozgrywki Fox Open to jedno z najważniejszych corocznych wydarzeń Klubu Golfowego Lisia Polana. Dwudniowy turniej zapewnia klubowiczom emocjonującą zabawę sportową na najwyższym poziomie. Biorący udział w wydarzeniu miłośnicy golfa walczą o puchary, poświadczające o ich ponadprzeciętnych umiejętnościach. Najlepsi z nich mogą szczycić się również mistrzowskim tytułem. Tegoroczny turniej został rozegrany w kilku kategoriach.


W formule stableford najlepszy okazał się Krzysztof Kołodziejski, który uzyskał 117 punktów. W klasyfikacji stroke play netto wygrał z kolei Jakub Cieślak, z wynikiem 143 uderzenia.


Po raz pierwszy w historii klubu, o osobny puchar walczyły panie. Najlepsza okazała się Dominika Antoniszczak, która potrzebowała 168 uderzeń, aby pokonać całe pole przez 2 dni. Niebywałymi umiejętnościami wykazał się Artur Dziugiel – najlepszy gracz tegorocznego turnieju

zdeklasował konkurencję, zdobywając zasłużony tytuł Mistrza Klubu Golfowego Lisia Polana. Walka o puchar Fox Open dostarczyła uczestnikom sportowych emocji i zaostrzyła apetyt. Marka Baron Otard, która od lat uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach świata polskiego golfa, przygotowała dla nich niespodziankę. Po zakończonych zawodach golfiści mogli zrelaksować się przy lampce francuskiego trunku. Koniak Baron Otard serowano w wersji klasycznej - bez dodatków.  Marka była także sponsorem nagród. Najlepsi uczestnicy turnieju otrzymali po butelce koniaku Baron Otard w nowym opakowaniu. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!