Finanse & Prawo

Share |
2012-08-08

Złoty Amerykański Bizon 1 uncja

Złota moneta bulionowa akceptowana na większości rynków inwestycyjnych na świecie. Amerykański bizon to pierwsza wykonana z 24 karatowego złota moneta bulionowa wydawana przez US Mint.

Pierwszy bizon wyszedł z mennicy w 2006 roku.

 

Uwaga! Przy zamówieniu powyżej 20.000zł istnieje możliwość zapłaty za złoto w USD lub EUR.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta pod numerem infolinii  22 412500 lub 801 000 717 po złożeniu zamówienia lub o wpisanie w informacji dodatkowej w zamówieniu jaką walutą będzie dokonana płatność - prześlemy szczegółowe wyliczenie.

Cena złotej sztabki lokacyjnej zawiera w sobie takie parametry jak:
Aktualny kurs złota (London Gold Fix) przeliczany wg. aktualnego średniego kursu USD z NBP oraz koszt bicia sztabki wraz z marżą dilerską.

 
Uwaga!
Złota sztabka lokacyjna jest produktem, którego cena podlega dziennym wahaniom kursowym, dlatego płatność musi nastąpić od razu po złożeniu zamówienia i być zaksięgowana na naszym koncie w ciągu 24 godzin.
Dla złota w opcji z dostawą natychmiastową, wysyłka następuje niezwłocznie po otrzymaniu wpłaty (najpóźniej 48 godzin od jej zaksięgowania na naszym koncie, nie dotyczy dni ustawowo wolnych od pracy oraz sobót i niedziel).
Dla złota w opcji z dostawą późniejszą (10 lub 45 dni) realizacja zamówienia następuje w terminie opcji (płatność za taki produkt musi nastąpić również w ciągu 24 godzin po złożeniu zamówienia).
 

W przypadku nie dotrzymania terminu płatności nie gwarantujemy ustalonej przy składaniu zamówienia ceny złota zawartej w sztabce.

 

Cena: 5 515,47 zł

Emonety.pl